Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Filia nr 4
17.02.2022Dzień Kota w bibliotece: WARSZTATY KOCICH IGRASZEK
Opole MBP

Dzień kota.jpg
🐈 Wraz z Fundacją Fioletowy Pies serdecznie zapraszamy na dwa warsztaty z okazji Dnia Kota 😻.
Zajęcia odbędą się jednocześnie – wybierzcie, w których chcecie wziąć udział, i zapiszcie się na listę uczestników, dzwoniąc pod nasz numer tel.:
☎ 512370509.
1) 😸🪡 KOCIE WARSZTATY Z WYSZYWANIA – Teresa Luchowska i Aleksandra Wieczorek z Fundacji Fioletowy Pies nauczą Was wyszywać metodą krzyżykową prosty wzór kota. To może być wstęp do nowego hobby - a po powrocie do domu będziecie mogli wyszywać już z kotem na kolanach!
2) 😺🧶 WARSZTATY Z TWORZENIA KOCICH ZABAWEK - niech żaden kot już nigdy nie nudzi się w mieszkaniu! Nauczycie się robić filcową zabawkę – wędkę z kocimiętką – Wasz najważniejszy domownik będzie wniebowzięty!
Zajęcia poprowadzą Ewa Przedpełska i Michaela Zaremba z Fundacji Fioletowy Pies.
Wasze dzieła będziecie mogli zabrać do domu, a materiały zapewnią organizatorzy.
❗Liczba miejsc ograniczona❗
🐈Psssst! Po warsztatach zapraszamy na spotkanie z weterynarzem, autorem książek o zwierzętach, Łukaszem Łebkiem, który opowie Wam o swojej pracy i o kocich pacjentach.
🐾Szczegóły w wydarzeniu: www.facebook.com/events/650691819412510

Dzień kota.jpg Dzień kota