Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2022-3-5
03.03.2022„Wiosenne EKO-spa” – międzypokoleniowe warsztaty kosmetyczne w Węgrzcach
Zielonki BP

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza wszystkie chętne Panie i Panienki na międ­zypo­kole­niow­e warsztaty kosmetyczne organizowane pod hasłem „Wiosenne EKO-spa”, które odbędą się w sobotę 5 marca w godz. 10:00-12:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestniczki samodzielnie przygotują dostosowany do indywidualnych upodobań zestaw naturalnych kosmetyków składający się z olejku do kąpieli, balsamu do pielęgnacji ciała i maseczki ziołowej.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na spotkanie szklanych pojemniczków i słoiczków z zakrętkami, do których będzie można zapakować gotowe preparaty.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_wiosenne eko-spa - dzień kobiet 2022.png