08.03.2022Zbiórka / благодійний збір

baner-na-www-1.jpg
W związku z tragiczną sytuacją za wschodnią granicą Miejska Biblioteka Publiczna przyłącza się do działań niosących pomoc dla obywateli Ukrainy. Jesteśmy świadomi, że w tej chwili uchodźcom potrzebny jest dach nad głową, pożywienie, ubrania i przede wszystkim spokój. Jednak gdy tylko będą gotowi, chcielibyśmy spotkać się z nimi w naszych bibliotekach. Już wkrótce bibliotekarze wspólnie z wolontariuszami zaproponują ofertę. Udostępnimy przestrzeń biblioteczną do spotkań dla matek z dziećmi, zajmiemy się organizacją zajęć, nauki języka polskiego. Jesteśmy gotowi, aby biblioteki spełniły rolę ośrodka informacji i były miejscem przyjaznym dla tych, którzy potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem.

ZBIÓRKA #Bibl­iote­kadl­aUkr­ainy

baner-na-www-1.jpg baner-na-www-1