Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu
Minorytów 4
50.66665 17.92246
10.03.2022ДАВАЙТЕ ЧИТАТИ РАЗОМ! ПМБ для України / CZYTAJMY RAZEM! MBP dla Ukrainy
Opole MBP

czytamy.jpg

ДАВАЙТЕ ЧИТАТИ РАЗОМ! ПМБ для України
ведуча: Наталія Денісова
Кожної суботи о 10:00
Чекаємо вас за адресом: вул. Міноритів 4, Міська публічна бібліотека
безкоштовний вхід
Муніципальна публічна бібліотека в Ополе запрошує всіх мам із дітьми з України на спільне читання та мистецькі майстер-класи. У тихому та дружньому просторі бібліотеки ми читатимемо улюблені казки, а спеціально підготовлені художні майстер-класи стануть чудовою нагодою творчо провести час у нашому місті. Підтримку під час зустрічі нададуть наші друзі з України, котрі вже багато років живуть в Ополе.
Ми щиро запрошуємо вас! Давайте познайомимося та будемо разом!
Під час зустрічі ми будемо робити мотанки. Надаємо всі необхідні матеріали.
🇵🇱
CZYTAJMY RAZEM! MBP dla Ukrainy
Prowadzenie: Natalya Denisova
Każda sobota, godz. 10:00
Adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Minorytów 4
wstęp wolny
Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza wszystkie mamy z dziećmi z Ukrainy na wspólne czytanie i warsztaty plastyczne. W spokojnej i przyjaznej przestrzeni biblioteki będziemy czytać ulubione bajki, a specjalnie przygotowane warsztaty plastyczne będą znakomitą okazją na twórcze spędzenie czasu w naszym mieście. Wsparcia podczas spotkania będą udzielać nasi przyjaciele z Ukrainy, którzy od lat mieszkają w Opolu.
Zapraszamy serdecznie! Poznajmy się! Bądźmy razem!
Podczas spotkania będziemy wykonywać motanki. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.

czytamy.jpg czytamy