16.03.2022BEZPŁATNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO W BIBLIOTECE/ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ З УКРАЇНИ - БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy wszystkie dorosłe osoby z Ukrainy, które przebywają obecnie na terenie Gmina Lipowa do udziału w bezpłatnym kursie języka polskiego.
ZAJĘCIA ORGANIZACYJNE: WTOREK, 29 MARCA, GODZ. 18:00
FILIA BIBLIOTEKI W TWARDORZECZCE (ŚWIETLICA W MIEJSCU AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ W TWARDORZECZCE, UL. KRYSZTAŁOWA 29, PRZY PLACU ZABAW I SIŁOWNI)
ZAJĘCIA BEZPŁATNE
BEZ ZAPISÓW
WSZYSTKIE MATERIAŁY ZAPEWNIA ORGANIZATOR
Zajęcia poprowadzi nauczyciel z przygotowaniem do nauki języka polskiego jako obcego.
Bardzo prosimy wszystkich, u których goszczą osoby z Ukrainy, o przekazywanie informacji o możliwości skorzystania z lekcji oraz pomoc w dotarciu na zajęcia.

W razie trudności z dotarciem na miejsce lub w sprawie szczegółów zapraszamy do biblioteki w Lipowej oraz do kontaktu pod numerem 33 867 16 74, mail: bibliotekalipowa@bibliotekalipowa.pl. – w razie szczegółowych pytań prosimy o pomoc w kontakcie osoby posługujące się językiem polskim.

ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА У ЛІПОВІ ЗАПРОШУЄ ВАС НА
КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ З УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ: Вівторок, 29 БЕРЕЗНЯ, 18:00

ФІЛІЯ БІБЛІОТЕКИ У ТВАРДОРЖЕЧЦІ (БІБЛІОТЕКА В МІСЦІ СУСПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ТВАРДОРЖЕЧЦІ, ВУЛИЦЯ КРИШТАЛЬОВА, 29, БІЛЯ ІГРОВОГО МАЙДАНЧИКА ТА ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ)

БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ
БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ
УСІ МАТЕРІАЛИ НАДАЄ ОРГАНІЗАТОР

Заняття проводитиме вчитель, який знає польську мову як іноземну.
Просимо всіх, хто приймає людей з України, надати інформацію про
можливість скористатись уроками та допомогти дістатися на заняття. У разі виникнення труднощів з доїздом до місця або за деталями, будь ласка, відвідайте бібліотеку в Ліповій та зв'яжіться з нами за телефоном 33 867 16 74, електронна пошта: bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl.
якщо у вас є якісь конкретні запитання, просимо допогти з контактом особам, які володіють польською мовою
kurs języka polskiego pol.jpg
kurs języka polskiego ukr.jpg

kurs języka polskiego pol.jpg kurs języka polskiego pol