28.03.2022VI Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady®

Miesiąc marzec poświęciliśmy twórczości Małgorzaty Musierowicz, znanej w Poznaniu autorki i ilustratorki książek dla dzieci i młodzieży, w tym serii Jeżycjada®. Kampanii towarzyszy wystawa książek repr­ezen­tują­cych­ sagę „Jeżycjada®” Małgorzaty Musierowicz. Wystawę można zobaczyć w godzinach pracy wypożyczalni, czyli od 9.00 do 18.00.

Kulminacją kampanii społecznej w WBPiCAK jest udział w VI Ogólnopolskim Czytaniu „Jeżycjady®”. Czytanie odbędzie się 4 kwietnia 2022 roku o godzinie 10.00 w WBPiCAK. Na to wyjątkowe wydarzenie zaprosiliśmy młodzież szkolną wraz z opiekunami. A naszymi specjalnymi gośćmi będą aktorzy z Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu, którzy umilą nam czas i przeczytają wybrane fragmenty Jeżycjady®. Razem wrócimy pamięcią do najważniejszych momentów z życia Borejków.

6 OCJ post.png

6 OCJ post.png 6 OCJ post