Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2022-4-11
09.04.2022Wielkanocne EKO-Warsztaty Florystyczne – „Wiosenne wianki i stroiki”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne eko-warsztaty florystyczne „Wiosenne wianki i stroiki”, które odbędą się w poniedziałek 11 kwietnia w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy przygotują wielkanocne eko-kompozycje florystyczne w formie dekoracyjnych wieńców lub stroików w wiosennej tonacji barwnej. Do wykonania naszych prac wykorzystamy naturalne materiały (m.in. gałązki brzozy, wierzby czy leszczyny, słoma, kawałki kory, suszone kwiaty, trawy i zioła, kłosy zbóż, gałązki cisu i bukszpanu, mech florystyczny, chrobotek reniferowy, rattany) oraz ozdobne dodatki w postaci piórek, jajeczek, woskowych świec oraz kolorowych jutowych bądź materiałowych wstążek. Różnej wielkości i utrzymane w różnej stylistyce wianki i stroiki będą mogły ozdobić drzwi, okna lub wnętrze domu w okresie zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_eko-warsztaty wielkanocne 2022_odsłona II.png