14.04.2022Wesoła pszczoła-malowane wiersze - konkurs poetycko-plastyczny

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z Łomży i powiatu łomżyńskiego.
  2. Zadaniem każdego uczestnika konkursu jest napisanie wiersza o tematyce związanej z pszczołami oraz wykonanie pracy plastycznej będącej jego ilustracją. Wiersz należy zamieścić na pracy plastycznej.
  3. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę wcześniej niepublikowaną i nienagradzaną.
  4. Praca konkursowa powinna być wykonana dowolną płaską techniką plastyczną w formacie A3.
    Na odwrocie pracy należy zamieścić czytelną metryczkę zawierającą tytuł pracy oraz następujące informacje: imię, nazwisko i wiek autora, adres korespondencyjny, numer telefonu opiekuna.
    Prace niepodpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu!
  5. Prace można składać w terminie do 28 maja 2022 r. osobiście lub przesłać na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży Filia Nr 6 ul. Małachowskiego 1 lok 3, 18-400 Łomża
    Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora konkursu.
    6.Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w dniu 14 czerwca 2022 r w Hali Kultury w Łomży, o godz. 11.00 .
    Agnieszka-Zielewicz-plakat-Wesola-Pszczola-3-724x1024.jpg