25.04.2022SPOTKANIE DKK DLA DZIECI Z OKAZJI DNIA KSIĄŻKI Z PANIĄ EWĄ LETACHOWICZ

W dniu 23 kwietnia w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci, na którym omawiano książkę "Psia Chata" 📖📖 Dziś spotkanie było wyjątkowe ponieważ dzieci miały możliwość spotkania z autorką książki panią Ewą Letachowicz. Najwiekszą atrakcją spotkania była jednak Tysia, która jest bohaterką książeczki. Uczestnicy klubu mogli ją pogłaskać i poprzytulać🥰🥰🥰Dzieci zadawały autorce wiele ciekawych pytań, które nasunęły im się podczas czytania. Dziękujemy bardzo pani Ewie za wspaniałe spotkanie, a klubowiczom za aktywność😘😘😘 Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie 28 maja o godz 11.00🥰🥰 Do zobaczenia w bibliotece.

23.04.jpg 23.04