Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2022-5-10
26.04.2022Natalia Szyszkowska "Wszystkie strachy" - promocja książki
Tarnów MBP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z tarnowianką Natalią Szyszkowską i rozmowę o jej debiutanckiej książce pt: "Wszystkie strachy". Spotkanie odbędzie się 10 maja (wtorek), o godz. 18.00 w Czytelni Czasopism Bieżących (ul. Krakowska 4, parter).

➡ Natalia Szyszkowska jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Od szesnastu lat pracuje na stanowisku pedagoga w Bursie Międzyszkolnej w Tarnowie oraz prowadzi młodzieżowe kółko teatralne.
Jest laureatką konkursów literackich, takich jak; Małopolska Nagroda Poetycka Źródło, Gniewińskie Pióro, oraz konkurs na opowiadanie pandemiczne, organizowany przez Radio Kielce. Publikowała w kwartalniku Czas Literatury, w miesięczniku "Twórczość", a jedno z opowiadań pisarki, trafiło do książki "Inspirowani Tyrmandem". Thriller psychologiczny "Wszystkie strachy" jest debiutem książkowym autorki.

Szyszkowska_kalendarz kopia.jpg Szyszkowska_kalendarz kopia