09.05.2022„Happening pod ramię z Prusem”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu serdecznie zaprasza na „Happening pod ramię z Prusem” z okazji 110. rocznicy śmierci B. Prusa.

W dniu 12 maja br. (czwartek) proponujemy dwa wydarzenia

O godzinie 12.00 dla młodzieży spotkanie autorskie z Moniką Piątkowską, autorką książki „Prus. Śledztwo biograficzne”, moderatorem spotkania będzie Piotr Śliwiński; profesor UAM w Poznaniu.
Miejsce: siedziba WBPiCAK w Poznaniu, ul. B. Prusa 3; sala 215.

Następne wydarzenie to spacer „pod ramię z Prusem, czyli z Janem Januszem Tycnerem”, który wcieli się w postać Bolesława Prusa. Rozpoczęcie imprezy w WBPiCAK, ul. Prusa 3 o godzinie 17.00.
Miejsce docelowe spaceru to Klubokawiarnia „Lalka”, która znajduje się przy ul. Prusa 18.
Pod-ramie-z-Prusem_2022_artykul.jpg

Pod-ramie-z-Prusem_2022_artykul.jpg Pod-ramie-z-Prusem_2022_artykul