09.05.2022LEKCJA BIBLIOTECZNA Z OKAZJI TYGODNIA BIBLIOTEK

Wczoraj oficjalnie rozpoczął się Tydzień Bibliotek - ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek, którą od 2004 roku organizuje Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.
W związku z tym świętem, już w miniony piątek, odwiedziła nas klasa II z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Słotwinie. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, poznały naszą bibliotekę i jej księgozbiór, dowiedziały się jak mogą korzystać z naszych zbiorów, ale także poznały wiele ciekawostek dotyczących książki i historii jej powstania. Na koniec cała klasa wykonała dla siebie własnoręcznie piękne zakładki do książek.
Bardzo serdecznie dziękujemy całej grupie za aktywne uczestnictwo w spotkaniu oraz pięknie przygotowane laurki z okazji Dnia Bibliotekarza oraz wszystkim nauczycielom, którzy zorganizowali wyjazd do naszej biblioteki.
Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin i korzystanie z naszego księgozbioru:)😊

1.jpg 1
jpg, 507 KiB, 2048x1536