10.05.2022Amnestia w bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży ogłasza amnestię dla wszystkich czytelników prze­trzy­mują­cych­ książki. Dajemy użytkownikom możliwość zwrotu wszelkich materiałów bibliotecznych BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI, nawet w przypadku długiego przetrzymania. Oferta ważna we wszystkich placówkach bibliotecznych na terenie Łomży do 9-31 maja 2022 r. Warto wykorzystać tę szansę!

Amnestia w bibliotekach publicznych trwa już od wielu lat. To świetne rozwiązanie ułatwiające odzyskanie prze­trzy­mywa­nych­ bardzo długo zbiorów. To także szansa na ponowne przyciągnięcie dawnych Czytelników do bibliotek i zainteresowanie ich aktualną ofertą.

Serdecznie wszystkich zachęcamy!
Amnestia.png