Restauracja „Vangelis. Smak i Styl”, ul. A3/1, 32-086 Węgrzce
2022-5-12
10.05.2022Wykład „Stanisław Wyspiański: życie, dramat, Węgrzce” w Węgrzcach
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Zielonkach – Filia w Węgrzcach oraz inicjatywa społeczna „Projekt Wyspiański w Gminie Zielonki” mają zaszczyt zaprosić na wykład dr hab. prof. UP Marka Pieniążka zatytułowany „Stanisław Wyspiański: życie, dramat, Węgrzce”, który odbędzie się w Domu Kultury w Węgrzcach – sala restauracji „Vangelis. Smak i Styl” (ul. A3/1) w czwartek 12 maja, początek o godz. 18:00.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć program artystyczny w wykonaniu uczniów Niepublicznej Szkoły Muzycznej I st. im. Krzysztofa Komedy w Bibicach oraz wychowanków Niepublicznego Przedszkola „Kubisiowy Ogród” w Węgrzcach.

Wstęp wolny!

zaproszenie_wykład o Wyspiańskim_węgrzce.png