11.05.2022Biblioteka - świat w jednym miejscu

📖W dniach od 8 do 15 maja trwa XIX Tydzień Bibliotek. Program ma na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.
📖Gminna Biblioteka Publiczna im. Michaliny Ćwiżewiczowej wraz z filiami również organizuje różne zajęcia promujące biblioteki i czytelnictwo.
📖Dzisiaj do naszej Biblioteki przyszli uczniowie klasy V wraz z wych. p. Beatą Koszut- ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej. W grupach wykonali plakaty nawiązujące do tegorocznego hasła „ Biblioteka- świat w jednym miejscu” oraz rozwiązywali test dotyczący wiedzy o książce i bibliotece.

Więcej na stronie: bibl­iote­kabu­kowi­na.pl