12.05.2022Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Biblioteka jest miejscem szczególnym. To świątynia wiedzy, skarbnica literatury i miejsce, do którego przychodzimy po duchową strawę, intelektualną przyjemność i informacje.

Corocznie 8 maja świętujemy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, do celebracji przyłącza się wielu naszych wspaniałych Czytelników i Przyjaciół. O tym jakże dla nas ważnym święcie pamięta Wójt Gminy Grodziec Pan Mariusz Woźniak, składając na ręce Pani kierownik Katarzyny Gromali dla wszystkich pracowników życzenia i podziękowania za owocną współpracę, profesjonalizm, pasję i krzewienie kultury w społeczeństwie. Słowa uznania jakie usłyszeliśmy to dla nas ogromna radość, zaszczyt oraz dowód na to, że nasza praca i działania jakie podejmujemy są celowe i dostrzegane przez innych.

Serdecznie dziękujemy!

2.jpg 2