18.05.2022Bałkany w czasie pandemii. Spotkanie z Ryszardem Karkoszem

Miłośników podróży, szczególnie tych na dwóch kółkach, pasjonatów odkrywania nowych, nieznanych miejsc, serdecznie zapraszamy, 24 maja 2022 r. o godz. 17.00, na spotkanie z cyklistą, obieżyświatem Ryszardem Karkoszem. Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć na sporą dawkę wrażeń, które zapewni relacja jaworznianina z jego ubiegłorocznej wyprawy na Bałkany. Choć zwiedzanie Półwyspu w dobie pandemii było sporym wyzwaniem, podróż okazała się prawdziwą gratką. Wspólnie z prowadzącym podziwiać będziemy piękno natury i krajobrazów m.in. Chorwacji, Bośni, Hercegowiny, poznamy atrakcyjne pod względem turystycznym miejsca i obiekty w tych krajach.
Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach cyklu „Książka w podróży” wpisanego w program 4. edycji projektu Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Co autorów inspiruje?
Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i R.-Karkosz-Copy.jpg Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

R.-Karkosz-Copy.jpg R.-Karkosz-Copy