20.05.2022Tydzień Bibliotek w podsumowaniu

Tegoroczny Tydzień Bibliotek za nami, więc małe podsumowanie. Podczas ich obchodów odbyły się zajęcia plastyczne w dwóch grupach wiekowych. Zarówno jedna, jak i druga próbowały swoich sił w rysowaniu pastelami olejnymi.
Migawki z zajęć dostępne pod linkami.

grupa starsza:
fb.watch

grupa młodsza: fb.watch

Albumy z fotorelacją z zajęć można obejrzeć na naszym fanpage'u na portalu społ­eczn­ości­owym­ Facebook www.facebook.com

W tygodniu bibliotek miała miejsce również premiera naszego działania online ph. Spotkania z literaturą młodzieżową, czyli czytanie jest COOL".
fb.watch

Na zajęciach edukacyjnych dla dzieci ph. Fitness dla umysłu, ćwiczony był umysł, odnajdując ukryte elementy w obrazkach. Bystre oko dziewczynek wypatrzyło każdy, nawet najmniejszy element. Były również łamigłówki matematyczne i słowne. Na zakończenie dziewczynki zagrały w grę planszową Zrób hamburgera, która zawiera w sobie ukryte elementy gry memory.
zajęcia.jpg

zajęcia.jpg zajęcia