Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
Bolesława Prusa 3
2022-6-9
23.05.2022„W zgodzie ze sobą”
Poznań WBPiCAK

W czerwcu będziemy gościć w WBPiCAK dziennikarza, felietonistę, poetę Dariusza Bugalskiego, który przeprowadził „(…) setki wywiadów z najw­ybit­niej­szym­i ekspertami z zakresu psychologii, innowacji społecznych, nowych idei (…)”. Serdecznie zapraszamy w gościnne progi biblioteki.

Spotkanie będzie realizowało hasło tegorocznej edycji projektu wielkopolskie Dyskusyjne Kluby Książki „Przewietrz swoje życie!”

Rozmowa poruszy zagadnienia takie jak: o skutecznej komunikacji, uczeniu się, pracy redaktora radiowo-telewizyjnego, podcastera, spotkaniach z wyjątkowymi ludźmi i oczywiście o książkach autorskich i innych.

baner-wewn.jpg

baner-wewn.jpg baner-wewn