Rodzaj wydarzenia

artystyczne

Miejsce Aktywności Społecznej (sala OSP Lipowa)
2022-6-1
24.05.2022DZIEŃ DZIECKA
Lipowa GBP

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym na przedstawienie "Czerwony Kapturek" w wykonaniu Profilaktyczno- Edukacyjnego Teatru dzieci i młodzieży Blaszany Bębenek.
Kiedy? 01.06.2022, godz. 16:00
Gdzie? Miejsce Aktywności Społecznej w Lipowej (sala OSP Lipowa)
Wstęp bezpłatny.
Obowiązują zapisy: w bibliotece, pod numerem 33 867 16 74 lub na bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl.
Spektakl „Czerwony Kapturek" to luźna adaptacja baśni Charles'a Perraulta o tym samym tytule. Przedstawienie opowiada o przygodach znanej na całym świecie dziewczynki w czerwonym kapturku. Aktorzy przeniosą najmłodszych widzów do świata baśni, gdzie spotkają oni nie tylko Czerwonego Kapturka i Złego Wilka, ale również: bardzo głodnego niedźwiadka, zagubioną pszczółkę, pana sowę, który zmaga się z wielkim problem i kilka innych, równie barwnych postaci.
Serdecznie Państwa zapraszamy do obejrzenia przygód Czerwonego Kapturka, w zupełnie nowej odsłonie. Przedstawienie jest wesołe oraz zachęca najmłodszych do wspólnej zabawy.
kapturek.jpg

kapturek.jpg kapturek