Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2022-5-25
24.05.2022EKO jest w modzie – maj 2022: „Tajniki eko-makijażu”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach we współpracy z Sołectwem Węgrzce zaprasza na majowe eko-zajęcia dla osób dorosłych i starszej młodzieży w duchu filozofii Zero/Less Waste organizowane pod hasłem „Eko jest w modzie”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie biblioteki w środę 25 maja w godz. 18:00-20:00.

Wspólnej dyskusji i wymianie pomysłów dotyczących przyjaznego dla środowiska stylu życia będą towarzyszyć warsztaty wytwarzania naturalnych kosmetyków do makijażu. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie przygotują róż, rozświetlacz lub bronzer (jeden preparat do wyboru), puder do twarzy i oczyszczający tonik do demakijażu oraz uszyją z bawełny i frotte bambusowej wielorazowe eko-waciki kosmetyczne.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą na spotkanie szklanych słoiczków i buteleczek z zakrętkami, do których będzie można zapakować gotowe preparaty.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy i więcej informacji w bibliotece.

plakat_eko-spotkanie maj 2022.png

plakat_eko-spotkanie maj 2022.png plakat_eko-spotkanie maj 2022