25.05.2022LEGIMI

Mamy jeszcze ostatnie kody na maj:)😊 Serdecznie zapraszamy do skorzystania:)😊
Jednocześnie informujemy, że dostęp do Legimi w naszej bibliotece wyczerpie się z końcem czerwca, dlatego warto skorzystać z oferty już teraz. Tym bardziej, że w czerwcu na platformie udostępnione zostaną także dla naszych Czytelników audiobooki!

Od 2 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi (w czerwcu 2022 również audiobooki), oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Mars­załk­owsk­iego­ Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:
- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)
- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/
- wprowadź otrzymany kod
- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Legimi plakat bo-2021-edycja2-FB2.jpg

Legimi plakat bo-2021-edycja2-FB2.jpg Legimi plakat bo-2021-edycja2-FB2