27.05.2022(Nie)Brzydkie Kaczątko – spektakl dla najmłodszych

Z okazji Dnia Dziecka, 2 czerwca o godz. 10.00, zaprosimy najmłodszych na spektakl zatytułowany (Nie)Brzydkie Kaczątko. Artyści zaprezentują ponadczasową opowieść opartą na baśni Hansa Christiana Andersena, o samotności, odnalezieniu własnej drogi, odwadze oraz pięknej przemianie. Kaczątko, odrzucone przez mieszkańców podwórka, wyrusza w podróż, której celem jest znalezienie własnego miejsca na ziemi. Wędrując przeżywa liczne przygody, spotyka zabawne Duchy – Janka i Zenka, nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa, poznaje Polną Mysz oraz doktora Dzięcioła. Widowisko dzięki autorskiej oprawie i barwnej scenografii oraz pełnej interaktywnych momentów akcji, żadnego z małych widzów nie pozostawi obojętnym.
Wydarzenie zorganizowane zostanie w ramach cyklu „Książka w dźwięku” wpisanego w program 4. edycji projektu Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Co autorów inspiruje?
Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i ksiazka_w_teatrze_spektakl-Copy.jpg Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ksiazka_w_teatrze_spektakl-Copy.jpg ksiazka_w_teatrze_spektakl-Copy