27.05.2022NASI MALI - WIELCY CZYTELNICY !

Ogólnopolska akcja „Mała książka - wielki człowiek” cieszy się ogromnym zain­tere­sowa­niem­ wśród naszych najmłodszych czytelników. Dowodem na to są tak liczne dyplomy Małego Czytelnika rozdane za uczestnictwo w projekcie, wypożyczanie książek i sumienne zbieranie naklejek.

Tym razem komplet 10 naklejek zebrali Anita, Dorotka, Szymon, Daniel, Hania, Dominik, Agatka i Liliana. Młodzi czytelnicy nagrodzeni zostali pakietem upominkowym w postaci dyplomu, przypinki i naklejki.

GRATULUJEMY!!!

Norodowe Czytanie.jpg

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec zaprasza rodziców, ze swymi maluchami w wieku 3-6 lat do udziału w projekcie "Mała książka - wielki człowiek" w ramach, której Mali Czytelnicy otrzymują w prezencie Wyprawkę Czytelniczą. Jest ona miłą niespodzianką, zarówno dla samego dziecka, jak i dla opiekuna. Następnie za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Akcja zachęca do tego, aby odwiedzać Bibliotekę i motywuje do systematycznego korzystania z księgozbioru bibliotecznego.

Norodowe Czytanie.jpg Norodowe Czytanie
jpg, 743 KiB, 2000x1600