01.06.2022Opowieści literacko-muzyczne. Warsztaty dla najmłodszych

7 czerwca zaproszone grupy przedszkolaków wezmą udział w czterech zajęciach muzyczno-ruchowych, które poprowadzi Miłosz Konarski – nauczyciel rytmiki, kompozytor, aranżer, inst­rume­ntal­ista­. Autor ponad 300 piosenek dla dzieci. Najmłodszym doskonale znany jako Pan Miłosz. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Zajęcia rytmiczne dla dzieci zaczął prowadzić podczas studiów. Na przestrzeni lat wypracował swój własny styl nauczania oraz autorskie zabawy. Z warsztatami opartymi na tych publikacjach przemierza Polskę, odwiedzając przedszkola i żłobki. Współpracuje z wydawnictwem Bliżej Przedszkola, komponując piosenki, nagrywając płyty. Regularnie publikuje w miesięczniku, prowadząc autorski dział „Muzyczny Kącik Pana Miłosza”.
Źródło: www.panmilosz.pl
Organizacja zajęć związana jest z realizacją 4. edycji projektu Performatywna książka. Performatwna Biblioteka. Co autorów inspiruje? dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. M.-Konarski-Copy.jpg

M.-Konarski-Copy.jpg M.-Konarski-Copy