14.06.2022AKCJA PASZPORT CZYTELNICZY

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej akcji czytelniczej. Odbierz w Bibliotece paszport i wypełnij go, podróżując po literackim świecie!

2022 paszport czytelniczy.png

Gminna Biblioteka Publiczna w Gromniku z Filiami w Brzozowej, Rzepienniku Marciszewskim i Siemiechowie zaprasza do wyruszenia w literacką podróż, odkrywania nowych nieznanych krain wyobraźni i spotkań z ciekawymi ludźmi.
A jeśli podróż, to przyda się paszport. Paszport Czytelniczy to akcja skierowana do dzieci w wieku 5- 12 lat

Jak wziąć udział?

Przyjdź do Biblioteki i odbierz Paszport

Po wizycie w Bibliotece uczestnik akcji otrzyma Paszport Czytelniczy, w którym jak w prawdziwym paszporcie będzie zdobywał stempelki, każda wizyta to kolejny stempelek w paszporcie. Dodatkowo dzieci mogą w swoich paszportach:
• Wykonać ilustrację do książki
• Wpisać tytuł książki, imię bohatera
• Wpisać cytat z ulubionego fragmentu
• Zapisać najpiękniejsze chwile wakacji

PASZPORT CZYTELNICZY (1).png

2022 paszport czytelniczy.png 2022 paszport czytelniczy
png, 1.6 MiB, 800x1131
PASZPORT CZYTELNICZY (1).png PASZPORT CZYTELNICZY (1)