24.06.2022Wyobraźnia lekiem na strach

Bibliotekę w Nowej Białej odwiedzili najmłodsi czytelnicy z przedszkola "Magiczna Kraina" . Tym razem wizyta przebiegała w straszno-śmiesznej atmosferze, na której padło pytanie co to jest STRACH. Dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Wyobraź sobie!" o dziewczynce, która bała się potworów, piratów i groźnych, dużych psów. Z pomocą przyszła babcia, radząc wnuczce by spróbowała wyobrazić sobie te potwory w śmiesznej sytuacji, np.: na wrotkach lub ze smoczkiem w buzi. I to był dobry pomysł, bo dziewczynka przestała się bać. Przedszkolaki wspólnie namalowały śmieszne potworki. Dziękujemy paniom wychowawczyniom i dzieciom za wizytę i zapraszamy do częstych odwiedzin biblioteki.

wyobraznia-lekiem-na-strach-256.jpg wyobraznia-lekiem-na-strach-256
jpg, 474 KiB, 1500x2000