30.06.2022Inwentaryzacja zbiorów w Budynku Głównym

W dniach 1-31 lipca 2022 r. Biblioteka przy Kusocińskiego będzie nieczynna

W związku z ustawowym obowiązkiem przeprowadzania skontrum (inentaryzacji zbiorów bibliotecznych) informujemy, że w okresie od 1 lipca (piątek) do 31 lipca (niedziela) 2022 r. Miejska Biblioteka Publiczna SCK przy ul. Kusocińskiego 2 będzie nieczynna.

Terminy zwrotów zbiorów przypadających w czasie trwania inwentaryzacji (1-31 lipca 2022 r.) zostaną wydłużone do 30 września 2022 r.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do korzystania ze zbiorów filii bibliotecznych. Adresy filii dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Filie i agendy.

Godziny otwarcia placówek bibliotecznych dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Godziny otwarcia