25.07.2022LETNIA CZYTELNIA!

Witajcie Kochani!!!
Z nowym wakacyjnym tygodniem w naszej bibliotece również WAKACYJNA NOWOŚĆ specjalnie dla Was!!!
Już działa, LETNIA CZYTELNIA przy budynku naszej książnicy, gdzie na leżaczku można poczytać, odpocząć czy po prostu przysiąść na chwilę. Czekasz na pociąg, czy autobus zapraszamy do lektury w naszej Letniej Czytelni. Mamy leżaczki dla dorosłych oraz dla dzieci. Specjalne stoliczki z grami nie pozwolą nudzić się naszym najmłodszym. Chcesz pograć, zgłoś ten fakt w bibliotece aby pobrać kostki i pionki do gry. Zapraszamy serdecznie. Czytelnia czynna w godzinach pracy biblioteki.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorowi, który chciał zostać anonimowy, za przekazanie dotacji finansowej dzięki której mogliśmy zrealizować nasz pomysł!!!!

DSCN5651.jpg DSCN5651
jpg, 3.0 MiB, 4608x3456