Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy - Filia "Skorosze"
ul. Dzieci Warszawy 27A
52.19299 20.90382
2022-9-7
08.08.2022Spotkanie autorskie z Bronką Nowicką
Warszawa Ursus

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach "Tryptyku spotkań autorskich".
Wieczór poetycki z Bronką Nowicką – poetką, reżyserką teatralną i telewizyjną, scenarzystką, laureatką Nagrody Literackiej Nike.

Zapewniamy obsługę tłumaczy języka migowego (PJM) dla osób niesłyszących, pętlę indukcyjną dla osób noszących aparaty słuchowe oraz odpowiednie nagłośnienie w celu lepszej słyszalności. Wszystkie wydarzenia będą odbywały się w pomieszczeniach dostępnych arch­itek­toni­czni­e.

Spotkanie odbędzie się w ramach wygranego przez Bibliotekę projektu grantowego „Wykaz słów wymyślonych. Poezja migana”, realizowanego w ramach Programu MKiDN „Kultura Dostępna”, dofinansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Poezja Migana.jpg Poezja Migana
jpg, 427 KiB, 1361x1928