18.08.2022Dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych

Miło nam poinformować, że Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Gołcza otrzymała dofinansowanie w ramach zadania ” Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0″.

Wysokość dotacji – 6 000,00 zł.

Zapraszamy czytelników naszej biblioteki do składania propozycji tytułów książek do zakupu pod adresem bioak@op.pl lub na Facebooku.

logotyp kolorowy.jpg

„Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

logotyp kolorowy.jpg logotyp kolorowy
jpg, 95 KiB, 2020x308