21.08.2022Podróż za jeden uśmiech. Wycieczka krajoznawcza

Na zakończenie wakacji zaprosimy dzieci w wieku 8-13 lat na pieszą wycieczkę krajoznawczą, której trasa będzie wiodła do Ośrodka Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera w Jaworznie. Uczestnicy wyprawy, prowadzonej przez przewodnika jaworznickiego oddziału PTTK, dowiedzą się wielu ciekawostek o naszym mieście – m.in. pomnikach przyrody i obszarach chronionych, poznają także char­akte­ryst­yczn­e dla lokalnego krajobrazu przykłady flory oraz fauny. Na wytrwałych czekać będzie smakowita nagroda.

Dobry humor i świetna zabawa – gwarantowane! Ładna pogoda – zamówiona, choć niestraszne są nam bardziej wymagające warunki atmosferyczne. Start 26 sierpnia 2022 r., o godz. 9.00.

Wydarzenie zorganizowane zostanie w ramach cyklu Książka w Podróży, wpisanego w program 4. edycji projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Co autorów inspiruje?”.

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (Biblioteka Główna, I p.).
ksiazka_w_podrozy_wycieczka.jpg

ksiazka_w_podrozy_wycieczka.jpg ksiazka_w_podrozy_wycieczka