23.08.2022Wybieraj książki prosto ze swojego smartfona. Sowa MOBI już dostępna!

Zachęcamy do pobrania aplikacji Sowa MOBI i korzystania z mobilnego dostępu do katalogu naszej biblioteki. Aplikacja jest darmowa, dostępna dla wszystkich telefonów i tabletów z systemem Android.

Dlaczego warto?

1. Nie musisz być naszym czytelnikiem, żeby przeglądać co znajduje się w naszych zbiorach. Jeśli jednak coś Ci się spodoba, zapraszamy! Konto możesz założyć od razu z poziomu aplikacji.

2. Jako zalogowany użytkownik możesz zamawiać, rezerwować i prolongować zbiory. Logowanie do aplikacji mobilnej odbywa się za pomocą tego samego adresu e-mail i hasła, jak do posiadanego konta w OPAC.

3. Dzięki powiadomieniom Push będziesz informowany o zmianie statusu zamówienia, a co ważniejsze – o zbliżającym się lub przekroczonym terminie zwrotu!

4. Dzięki geolokalizacji sprawdzisz, gdzie jest najbliższa wypożyczalnia.

5. Zdarza Ci się zapomnieć karty bibliotecznej? To już nie problem. W aplikacji masz stały dostęp do numeru i kodu swojej karty, który możesz pokazać w bibliotece.

Strona aplikacji : mobi.sowa.pl

Aplikacja w sklepie Google: play.google.com Mobi Sowa.jpg