24.08.2022LUBITEKA - MIEJSKO-POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. JÓZEFA LOMPY W LUBLIŃCU PRZYJAZNA DZIECIOM!

Nasza biblioteka otrzymała wyróżnienie w pierwszej edycji Przystanek Rodzinka i otrzymała tytuł Biblioteki Przyjaznej Dzieciom. Nasi Czytelnicy sami zgłosili nas do akcji i nas wyróżnili.
A to wszystko dzięki zaangażowaniu i ogromnej pasji pracowników biblioteka nasza została doceniona przez Czytelników. Wnętrze, bogaty księgozbiór, zajęcia dla dzieci i panująca atmosfera przyczyniły się do otrzymania tego wyróżnienia.
DZIĘKUJEMY WAM BARDZO!!!
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze kolejne starania powodują zadowolenie najmłodszych Czytelników i ich rodziców. Wyróżnienie w tym konkursie biblioteka otrzymała dzięki głosom Czytelników – rodziców, którzy uczestniczą w inicjatywach promujących czytelnictwo, organizowanych przez naszą instytucję. Bardzo dziękujemy tym z Państwa, którzy nas zgłosili, bo to ogromne docenienie.
MIEJSKO-POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. JÓZEFA LOMPY W LUBLIŃCU znalazła się wśród 170 bibliotek z całej Polski ( a jest ich w sumie około 7500). Wyroznienie-Biblioteka-Przyjazna-Dzieciom-102.jpg