13.09.2022Promocja najnowszych publikacji autorstwa Józefa Trytka

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sportu, rekreacji i turystyki "START" w Radłowie serdecznie zaprasza na promocję książek autorstwa Józefa Trytka pn. "Martyrologia mieszkańców Radłowa w czasie II wojny Światowej" oraz "Historia Sądu w Radłowie w latach 1867-1950". Spotkanie odbędzie się w radłowskiej bibliotece 20 września o godz. 18:00.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie”. Projekt pn. "Martyrologia mieszkańców Radłowa w czasie II wojny Światowej" wspó­łfin­anso­wany­ jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Martyrologia mieszkańców Radłowa w czasie II wojny Światowej.jpg