13.09.2022SPOTKANIE AUTORSKIE

13 września 2022 r. w Bibliotece Publiczne w Tęgoborzy odbyło się spotkanie autorskie z pisarką dziecięcą, autorką wielu książek o uwielbianej przez czytelników Basi, Panią Zofią Stanecką. Podczas spotkania Pani Zofia opowiadała o tym jak wygląda praca pisarza oraz jak niezwykle istotna w tym zawodzie jest wyobraźnia. Autorka czytała fragmenty swoich książek jak również przybliżyła dzieciom jak powstaje książka, kto pracuje nad jej powstaniem i ostatecznym kształtem. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy IIa i klasy IIb Szkoły Podstawowej w Tęgoborzy .
Spotkanie autorskie odbyło się w ramach projektu “KSIĄŻKOWE DEGUSTACJE BIBLIOTEKI ATRAKCJE” zorganizowane przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Starym Sączu.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
STANECKA ZOFIA.jpg

STANECKA ZOFIA.jpg STANECKA ZOFIA
STANECKA ZOFIA.jpg STANECKA ZOFIA