16.09.2022Konkurs fotograficzny - Szukanie historii. Tropami zabytków językowych Mielca

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu ogłasza konkurs fotograficzny **Szukanie historii. Tropami zabytków językowych Mielca*

Tematem konkursu jest uwiecznienie na fotografii zabytków związanych tematycznie z językiem (mową mielecką), znajdujących się na terenie miasta i gminy Mielec.

Konkurs kierowany jest do osób powyżej 16 roku życia i ma na celu:

• dokumentację fotograficzną zabytków kulturowych z terenu miasta i gminy Mielec;
  • rozbudzanie zainteresowania historią regionalną wśród mieszkańców miasta;
  • rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz prezentacja twórczości w dziedzinie fotografii.

Zachęcamy do udziału w Konkursie

Konkurs fotograficzny.jpg

Szczegółowe informacje zamieszczone są w załącznikach na stronie internetowej MBP SCK w Mielcu

Konkurs fotograficzny realizowany jest w ramach projektu Biblioteka na językach. Śladami mowy mieleckiej, który możemy realizować dzięki wygranemu konkursowi BLISKO dofinansowanemu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Konkurs fotograficzny.jpg Konkurs fotograficzny