Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
2022-4-12
29.09.2022Przedszkolaki w bibliotece w Żarkach Letnisku
Poraj GBP

📚😊🌺☀️Dziś nasza bibliotekę filię w Żarkach Letnisko odwiedziły najmłodsze dzieci uczęszczające do Samorządowego Przedszkola Publicznego w Żarkach Letnisku.👧👶
Dla większości było to pierwsze spotkanie z biblioteką. Dzieci z wielkim zain­tere­sowa­niem­ przyglądały się wszystkim zbiorom znajdującym się na półkach. Przeglądały przeróżne kolorowe książeczki dla dzieci. 📚📚📚🤓 Podczas kolorowania swoich prac wysłuchały bajek „Kłopoty zajączka” B. Sudoł oraz „Kuba i niesforna piłka” I.Landau.
👧👶Dzieci dowiedziały się co można robić w bibliotece oraz jak zostać jej czytelnikiem. Wiedzą też, że dla każdego przedszkolaka czeka prezent Wyprawka Czytelnicza z projektu „Mała Książka - Wielki Człowiek”.
😊📚Serdecznie dziękujemy Paniom i przedszkolakom za mile spędzony czas.

x.jpg x
jpg, 403 KiB, 1536x2048