30.09.2022Noc Bibliotek – projekcja filmu dla dzieci

Z okazji Nocy Bibliotek Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie serdecznie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na projekcję filmu pt. „Biuro dete­ktyw­isty­czne­ Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”.

Miejskie Centrum Kultury w Radłowie, 4 października, godz. 14.00. Wstęp wolny.

„Biuro dete­ktyw­isty­czne­ Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica” to familijny film przygodowy o parze młodych detektywów, ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis: Biuro Dete­ktyw­isty­czne­ Lassego i Mai.

Przed rozpoczęciem szkolnego konkursu w Valleby znika cenna nagroda, którą główni bohaterowie postarają się odnaleźć… – „To się musi powieść”.

Plakat-Biuro(1).jpg
Biuro-detekt-Lassego-i-Mai.-Pierwsza-tajemnica-7-1-scaled(2).jpg