17.10.2022ZACZYTANE OPOLSKIE

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Pawłem Radziszewskim w ramach "ZACZYTANE OPOLSKIE" 20 października ( czwartek) o godz. 17.00 w bibliotece.
Paweł Radziszewski z wykształcenia slawista i rolnik. Mieszka w Gdańsku. Laureat trzeciej nagrody w Gdańskim Konkursie Prozatorskim za opowiadanie „Chłopska 34” (2011) oraz zdobywca wyróżnienia w Konkursie na Najlepsze Polskie Opowiadanie roku 2016 w ramach 12. Międ­zyna­rodo­wego­ Festiwalu Opowiadania za utwór „Najważniejsza rzecz w życiu”, opublikowany w książce „2018 Antologia opowiadań”.
Żródło:pomiedzy.wsqn.pl
@Pawe­łRad­zisz­ewsk­i

www.facebook.com

Spotkanie jest finansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Koordynatorem „Zaczytanego opolskiego” jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu, a partnerami są Biblioteki Publiczne działające na Opolszczyźnie.

radziszewski.png radziszewski
png, 723 KiB, 1240x1754