21.10.2022Kl.I czytelnikami biblioteki

21 października Bibliotekę Publiczną w Tegoborzy odwiedziła grupa dzieci z kl I ze Szkoły Podstawowej z Tęgoborzy wraz z opiekunką Panią Małgosią. Dzieci z wielkim entuzjazmem wkroczyły do biblioteki, gdzie bibliotekarka zaprosiła ich do wędrówki po zakamarkach czytelnictwa. Uczniowie wysłuchali informacji na temat funkcjonowania biblioteki, korzystania z jej księgozbioru oraz zasad poszanowania książek. Dzieci zapoznały się z codzienną pracą bibliotekarza, a także dowiedziały się jak można dołączyć do grona czytelników i w jaki sposób przebiega proces wypożyczania książek z kartą elektroniczną .