03.09.2014„Zdarzyło się w Świeciu” - konkurs prozatorski

Zapraszamy do udziału w konkursie prozatorskim organizowanym przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Świeciu w ramach Jesieni Poetyckiej 2014, która zaplanowana jest na 3-10 października 2014. Na prace konkursowe czekamy do 10 września.

Konkurs kierowany jest do osób od 16 roku życia. Opowiadanie musi spełniać założenia tematu „Zdarzyło się w Świeciu”, a więc musi być osadzone w przestrzeni tego miasta, w dowolnym czasie.

Do konkursu można zgłaszać tylko opowiadania własnego autorstwa, nigdzie nie publikowane i nie nagradzane. Każdy autor może zgłosić tylko jedno opowiadanie zawierające 3 - 6 stron formatu A4 tekstu pisanego czcionką Times New Roman rozmiar 12 z interlinią co 1 wiersz (około 9000-18000 znaków).

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 300 zł. Przewidziane są także wyróżnienia ufundowane przez Wydawnictwo G+J RBA Sp. z o. o. & Co. Spółka Komandytowa oraz portal nakanapie.pl.

Wyniki konkursu zostaną podane podczas spotkania z okazji Jesieni Poetyckiej 2014, które odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu 8 października 2014 o godz. 18:00.

Szczegółowe informacje w Regulaminie konkursu - pobierz