31.10.2022Podsumowanie projektu “Energia słowa”

Drodzy Czytelnicy, zakończenie projektu „Energia słowa” zbliża się wielkimi krokami.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wykład dr. hab. Pawła Sarny (jaworznianin!), pt. „Nowe media, nowy czytelnik” oraz wernisaż pt. „Książka? Lubię!”, w ramach którego pokażemy dwie wystawy fotograficzne.
Pierwsza z wystaw przedstawia fotografie znanych jaworznian z książką (np. lek. med. Marię Bryłę, dyrektor Hospicjum im. Brata Alberta w Jaworznie czy mistrza boksu, Roberta Gortata
z Akademii Boksu w Jaworznie). Zdjęcia wykonała młoda i bardzo utalentowana artystka, Magdalena Hałas (oczywiście z Jaworzna :)).
Druga wystawa prezentuje siedem cykli zdjęć autorstwa licealistów z I LO w Jaworznie, które młodzi ludzie wykonali podczas warsztatów fotoplenerowych „Zielone książki”, pod czujnym okiem artystki fotografii, pani Adrianny Pohl-Gasidło.
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 4 listopada, o godz. 17.00 do Biblioteki Głównej
w Jaworznie. energia_slowa-—-podsumowanie-Energia-slowa.jpg