02.11.2022Spotkanie Autorskie - Marek Szołtysik

W naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Szołtyskiem - śląskim pisarzem, dziennikarzem, historykiem, autorem książek związanych z kulturą i kuchnią śląską oraz redaktorem Gazety Rybnickiej.
Cykl spotkań autorskich odbywa się w ramach realizacji zadań powiatowych. Jeszcze dziś pan Marek będzie gościł w Ganie i Rudnikach, natomiast jutro w Oleśnie, Dobrodzieniu oraz Sternalicach.
W gorzowskim spotkaniu wzięła udział młodzież ze Szkół Podstawowych: z Gorzowa Śląskiego, z Kozłowic oraz PSP Uszyce wraz z dyrektorkami oraz wychowawczyniami.
Panu Markowi dziękujemy za przesympatyczne spotkanie, a młodzieży i nauczycielom za udział
szoł.jpg

szo.jpg szo