Rodzaj wydarzenia

2022-11-29
10.11.2022"COOL(turalne) spotkania" - Michał Rusinek
Tarnów MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "COOL(turalne) spotkania". Naszym gościem będzie Michał Rusinek - autor i tłumacz kilkudziesięciu książek dla dzieci i dorosłych, a także lite­ratu­rozn­awca­ i były sekretarz noblistki Wisławy Szymborskiej.
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 𝟮𝟵 𝙡𝙞𝙨𝙩𝙤𝙥𝙖𝙙𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟮 𝙧., o godz. 18:00 w Tarnowskim Centrum Kultury (Rynek 5, sala na parterze), a poprowadzi je Krystyna Latała.

Wydarzenie realizowane jest w ramach "Biblioteka COOL(tura)"- część projektu "Tarnów - Nowe Spojrzenie", którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny.

M. Rusinek_plakat.jpg M. Rusinek_plakat
jpg, 6.5 MiB, 3508x4961