Rodzaj wydarzenia

2022-11-24
18.11.2022KLUB NAUCZYCIELA BIBLIOTEKARZA
Piła PBP

Zapraszamy serdecznie na warsztaty w ramach Klubu Nauczyciela Bibliotekarza, które odbędą się w dniu 24 listopada 2022 r. o godz. 15.30. Miejscem spotkanie będzie sala nr 20, znajdująca się na pierwszym piętrze w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, al. Powstańców Wielkopolskich 18 w Pile.
Tym razem warsztaty poprowadzi p. Kinga Świeczkowska na zaproszenie bibliotekarki ZS
p. Joanny Drabowicz.
Z uwagi na liczne prośby - tematem przewodnim będzie Praca w programie Mol Net+.
Osoby zainteresowane bardzo prosimy o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu drogą mailową na adres: l.bochan@cdn.pila.pl.Liczymy na Państwa obecność.
thumbnail_MOL NET+.png

thumbnail_MOL NET+.png thumbnail_MOL NET+