Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2022-11-25
24.11.202276. urodziny Biblioteki w Węgrzcach
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach ma już 76 lat! Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników i sympatyków węgrzeckiej książnicy na jej święto, które w tym roku obchodzimy w piątek 25 listopada.

W programie urodzin zaplanowano szereg atrakcji.
Na naszych czytelników będą czekać zakupione w ostatnim czasie nowości wydawnicze dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz kolorowe zakładki do książek. Każdy, kto w tym szczególnym dniu wypożyczy przynajmniej jedną publikację z bibliotecznego księgozbioru weźmie udział w loterii fantowej. Dla tych sympatyków węgrzeckiej placówki, którzy pragną odświeżyć zawartość swojej domowej biblioteczki i wymienić się książkami z innymi przygotowano specjalne urodzinowe stoisko bookcrossingowe. Ponadto dla wszystkich odwiedzających książnicę przewidziano słodką niespodziankę.

węgrzce_urodziny biblioteki.png

węgrzce_urodziny biblioteki.png węgrzce_urodziny biblioteki