03.12.2022Rodzinny Piernikowy Escape Room.

Dnia 3 grudnia biblioteka zamieniła się w piernikową kuchnię Św. Mikołaja, gdyż po raz pierwszy odbył się Rodzinny Piernikowy Escape Room. Zadaniem każdej rodziny było odnalezienie wśród książek zagubionych składników na pierniki Św. Mikołaja. Każda z rodzin otrzymała księgę z zadaniami do wykonania, a następnie wszyscy ruszyli do wspólnej zabawy. Rodzice wraz z dziećmi dzielnie i wytrwale rozwiązywali zadania i zdobywali kolejne wskazówki aby dotrzeć do finału. Escape room zakończył się sukcesem gdyż wszyscy poprawnie rozwiązali zagadki. Nagrodą było wspólne ozdabianie pierników przy świątecznej herbatce i kawie. To było naprawdę miłe i udane spotkanie. Dziękujemy serdecznie za udział i zaangażowanie i do zobaczenia w bibliotece!!!

DSCN7750.jpg DSCN7750