15.12.2022Książkomat w naszej Bibliotece!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w pobliżu podcieni Biblioteki Głównej, od strony Rynku, umieściliśmy dla Państwa Książkomat - samoobsługowe urządzenie, dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, które będzie dużym udogodnieniem dla osób, z różnych względów niemogących skorzystać z usług Biblioteki w godzinach jej otwarcia. Nowa usługa pozwala na odbiór wcześniej zamówionych książek i audiobooków z Biblioteki Głównej - Wypożyczalni dla Dorosłych, Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, Działu Multimedialnego oraz ich zwrot.
By ułatwić możliwość korzystania z KSIĄŻKOMATU poniżej prezentujemy krótką instrukcję.
biblioteka.jaw.pl ksiazkomat.jpg
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa
Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu
Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

ksiazkomat.jpg ksiazkomat
jpg, 258 KiB, 1414x2000