Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Kulturoteka Bibice
Dom Ludowy w Bibicach, ul. Rynek 2
32-087 Bibice
2022-12-21
20.12.2022„Skrzaty na mega szyszkach” – eko-warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i młodzieży
Zielonki BP

Kulturoteka Bibice zaprasza dzieci (w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem) i młodzież do 16 lat na eko-warsztaty bożo­naro­dzen­iowe­ „Skrzaty na mega szyszkach”, które odbędą się w środę 21 grudnia w godz. 17:00-18:30. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy przygotują bożo­naro­dzen­iowe­go eko-krasnala z naturalnych materiałów jak mega szyszki sosny Jeffreya, gałązki świerku, jodły, cisu i jałowca, kawałki kory, mech. Gotowy skrzat to pomysł na nietuzinkową dekorację każdego domu w okresie świąteczno-noworocznym.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_eko-warsztaty bożonarodzeniowe 2022_odsłona II.png